Anadolu Elektrik
Arama:

Elektrik ustası, Bayındır elektrikçi 7 gün 24 saat boyunca,her türlü elektrik tesisatı bakım onarım ve kurulum çalışması.

Ayrancılar Elektrikçi
Bayındır Elektrikçi

İzmir’in her yerine elektrik ustası hizmeti vermekteyiz. Bayındırr elektrikçi firmaları işimizi en iyi şekilde müşteri memnuniyetine odaklanarak yapmaktayız. İzmir’de yıllardır faaliyetini sürdürdüğümüz elektrik işleri sonucunda yüzlerce güler yüzlü müşteri elde etme başarısının sevinci ile her geçen gün daha fazla azimle çalışmaya devam ediyoruz. Altta faaliyet gösterdiğimiz ilçe ve mahallelerin listesini yazdık bizi bu listeden arayarak bulan müşterilerimize teşekkür ederiz. evinizde veya iş yerinizde elektrik ile ilgili herhangi bir sorun oluştuğunda sizlere hizmet sunmak için bekliyoruz çağrı merkezimizi arayın veya mesaj bırakın. Sizi kaliteli hizmetle tanıştıralım.

Bayındır elektrikçi

İzmir’de elektrikçi hizmetimizi layıkıyla yapmaktayız, İzmir’de acil elektrikçi arayanlar bize iletişim bilgilerimizden doğrudan ulaşabilirler. İzmir elektrikçi usta ve alanında uzmanlar tarafından yapılmaktadır.


7-24 Elektrikçi, Bina Elektrik Tesisatı, Plan-Proje Taahhüt işleri, Elektrik Arızaları, Elektrik Panoları, Topraklama Tesisatları, Zayıf Akım Tesisatları, TV Tesisatı, Telefon Tesisatı, Aydınlatma sistemleri Kurulumu, Yangın ihbar sistemleri, Sensörlü sistemler, CCTV Kamera sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Görüntülü Konuşma sistemleri, Elektrik malzeme montaj konularında hizmetler sunuyoruz.

Elektrikçi mi lazım? Şofben mitakılacak? Klima hattınızda sorunmu var? Piriz mi yandı? Sigortamı attı? Hiç endişelenmeyin. Tecrübeli teknik ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz. İzmir’in her bölgesine hizmet veriyoruz. Arayın 30 dk sonra adresinizde olalım.

Bayındır elektrik ustası, Bayındır avize montajı Bayındır internet arızası, Bayındır sigorta arızası, Bayındır elektrik tesisatı, Bayındır klima tesisatı, Bayındır Elektrikçi,

Bayındırda verdiğimiz hizmetler

 • Evinizde Avize montajınız
 • Ev elektrik tesisatınız çekilir
 • Elektrik Şartel Kutusu değiştirilir
 • Perde korniş takım işleri
 • Sigorta pano arızaları
 • Priz Ampül arızaları
 • Elektrik Pano Arızaları
 • Anahat (kolon) Kablosu Arızaları
 • Buat Yanma Arızaları
 • Kablo Temassızlığı Arızaları
 • Elektrik İç Tesisat Arızaları
 • Elektrik İç Tesisat Değişimi
 • Elektrik Kaçak Tesbiti ve Onarımı
 • Asma Tavan Led Döşeme
 • Gergi Tavan Led Döşeme
 • İş Yeri Led ve Projektör Montajı

başta olmak üzere tüm arızalarınızda çözüm için arayabilirsiniz.

Bayındır Elektrikçi İnternet Kopma Krone Arızalarında Çözüm Sunuyoruz

Bayındır Elektrikçi İnternetiniz sürekli arızalanıyor mu?, Sürekli kopuyor mu? Sürekli arıza kaydı bırakıyorsunuz ve daha sonra tekrar kopmaya devam mı ediyor? O zaman İnternet kablonuz eski, yıpranmış olabilir. İnternet Arızaları genelde Krone arızası‘ndan kaynaklı olabiliyor. Peki çözümü nedir? Dışarıdan Telefon kutusundan evinize sıfır cat6 kablo çekerek hattınızı yeniliyoruz. Eski binalarda çok ince kablolar kullanılıyor ve zamanla eskiyor buda şase yapabiliyor. Çözümü basit 100-150 TL aralığında bir fiyat ile evinize kablo çekiliyor sıfırdan ve artık internetinizde kopma problemi yaşamıyorsunuz.

Diafon Arıza Tamir

Günümüz teknolojisine yetişmek mümkün değil.Bu işi yapan ve bilen olarak dahi takibini kaçırdığımız çok oluyor.Diafonlar piyasada çok çeşit bulunmaktadır.Görüntülü ve akıllı ev olan modelleri en popüler olanıdır.İnsanlar mallarını,canlarını nasıl güvence altına alacaklarını teknoloji ile aramakta. Teknolojinin ise tabi ki her zaman yetebildiği söylenemez.Sonuçta hepsi kul yapımı insan zekası ürünler.Malımızı canımızı korumaya çalıştığımızda insan olunca arada boşluklar soru işaretleri oluşa bilmekte.

1-Görüntülü Diyafon


Bu diafonumuzdan zile basanın kim olduğunu,bina kapısının önünde kimin beklediğini gösteren özel donanıma sahiptir. çokta tercih edilen insanların ehemmiyet verdiği teknolojidir.Değişik markalarda mevcut olup teknik servisliği markasına göre kolay olan üründür.Eski binalarda mevcut kablo ile çalışan modelleride mevcut olup,Bazan koblo yenileme şart olan yerlerlede karşılaşıldığı çok olmaktadır.Yeni yapılan binalara yeni sistem olarak, data sistemli olanları kullanılmaktadır.Yenilenmek istenen eski sistemi,değiştirme kararı alınırken mutlaka işi bilen bilinçli ustadan fikir alınması,keşif yaptırılması yerinde karar olacaktır.

Bayındır Elektrikçi Kamera Tamircisi

Türkçe anlamı “Kapalı Devre Televizyon Sistemi” olarak tanımlanan kamera sistemidir. Görüntü sinyali kameralardan alınır. Sinyal monitöre taşınırken cctv kablo, koaksiyel kablo, fiber kablo, kablosuz alıcı verici üniteler veya link sistemi gibi taşıma yöntemleri ile taşınabilir. Bazı kameralar gücünü taşıma kablolarından alırken bazıları da şebeke geriliminden alır.  Bilindiği üzere Televizyon sistemleri belirli bir merkezden alınan ses ve görüntü sinyalinin çeşitli alıcı çeşitleri ile birçok kişiye aktarılmasıdır. CCTV bu sistemden farklı olarak izleme yapılacak olan bölgelere yerleştirilen kameralardan alınan görüntülerin lokal bir bölgede, herkes tarafından erişimin olmadığı sadece yetkili kişilerin izlemesine izin veren bir sistemdir.

Tercih Alanları

Daha çok güvenlik amaçlı kullanılan sistemin en çok kamu kurumlarında, bankalarda, büyük fabrikalarda, hastaneler ve mağazalarda kullanılabilmektedir. Tercih edilen alanlarını sınırlandırmak pek doğru olmaz. Çünkü güvenliğinizi gerektiren her alanda kullanabilirsiniz. Örneğin; evinizde, çocuklarınızın bakıcılarını kontrol etmek amacıyla bile kullanabilirsiniz. Ya da büyük bir bahçeniz var, güvenlik ve kontrol amaçlı kullanabilirsiniz. Bu sayede birçok işlenebilecek suçlar için de fazlasıyla caydırıcı özelliğe sahip. Son zamanlarda CCTV sistemleri eğitim amaçlı da kullanılmaktadır. Başlıca kullanım alanlarını şöyle sıralayabiliriz.

1- Şehir izleme sistemlerinde en çok tercih edilen sistemdir. Bu sistem günümüz de “Mobese” diye bilinmektedir. Mobese sistemlerin de yüzlerce kamera bulunabilmektedir. Böylelikle köprü, yol ve kavşaklarda trafik durumunu izleyip, kayıt altına alabiliriz.

2- İşverenlerin iş yerlerini, çalışma ortamını ve çalışanlarını izleyebilmesi,

3- Gizli kamera olarak kullanılması,

4- Tiyatro, stadyum, konser alanı gibi alanlarda gösterinin herkes tarafından izlenilebilmesi için tercih edilir,

5- Infrared aydınlatma il karanlıkta insan gözünün görmediği görüntü yakalayabilmesinden dolayı tercih edilir.

Anadolu Elektrik

Günümüzde kamera sistemlerinin kurulum ve uygulaması, basitmiş gibi görülse bile, kamera sistemi kurulurken dikkat edilmesi gereken detaylar kameralarda çok fazladır. Kamera sistemlerinin kurulum aşamasında her detay, kamera kaliteli bir görüntü ve sağlıklı bir kamera kayıt sistemi için önemlidir.Kamera sistemlerinin kurulumunda, kullanılacak kameranın teknik özellikleri ve kullanılacak yere göre uyumluluğunun yanı sıra kamera kablo kalitesi, kamera kayıt sisteminin kararlı çalışabilmesi çok önemlidir. Şu unutulmamalıdır ki, kamera kayıtlara ulaşmak istediğinizde eğer ulaşamazsanız, büyük yatırımlarla alınmış kamera sisteminizin hiçbir anlamı kalmamıştır.Kamera sistemlerinde, kullanılacak kameraların ve kayıt sistemlerinin kalitesinin yanında kablo, konektörler ve tüm görüntü taşıyıcılar önemlidir.

Mükemmel görüntü kalitesine sahip kamera çok pahalı kamera sistemi bilinçsiz bir kişi tarafından yanlış bir kablo kullanılarak kurulduğunda sonuç pek sevindirici olmayabilir. Kamera Kullanılacak kablonun uzunluğuna göre kullanılacak kablonun çeşidi özenle belirlenmelidir zira kısa mesafeli görüntü taşıyıcı kablolarla uzun mesafe görüntü taşıyıcı kablolar aynı özellikleri taşımazlar.kamera Kullanılacak mekânın ışıklandırması, ortam şartları ve kameranın pozisyonuna göre kesinlikle doğru özelliklerde kamera, doğru özelliklerde kamera lensi ve doğru kamera özelliklerde görüntü taşıyıcı yardımcılar kullanılmalıdır.Klasik kamera video kayıt cihazları günümüzde artık yerlerini dijital kayıt cihazları ve bilgisayar tabanlı kayıt sistemlerine bırakmışlardır. Bu iki sisteminde kendilerine göre avantajları veya dezavantajları bulunur, dolayısı ile kamera sistem satın alınmadan önce tercih doğru yapılmalıdır ki kamera sistem verimliliği doğru yönde kullanılabilsin.

KISACA BİZ

Elektrikçi olarak izmir ve çevresinde uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz, evlerde ve iş yerlerinde acil elektrik arızalarının tamiri işini; priz arızaları, kablo bozukluğu ve elektrikli şofben, temassızlığı, elektrik sigortaları sorunlarını, internet kablo arızası, klima elektrik tesisatı ve daha fazlasını 7-24 gezici elektrik ustası ekibi ile yapmaktadır. https://www.izmirelektriktamircim.com


NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Bizi aradığınızda sizden arızanız hakkında bilgi alıyoruz ve adresinizi rica edip 30 dk sonra evinizde oluyoruz. Ödemenizi hizmet sonunda kapıda ödeme şeklinde yapabilirsiniz. https://www.elektriktamirci.com

Ç.Saatleri. 08:00 - 19:00